.: The Jonas Brothers :.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.: The Jonas Brothers :.

Jonas Brothers Turkey

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hayatın tam ortasında

5 posters
YazarMesaj
evrim _manyağı
Ayın Üyesi
Ayın Üyesi
evrim _manyağı

Hayatın tam ortasında Empty
MesajKonu: Hayatın tam ortasında   Hayatın tam ortasında EmptyC.tesi Tem. 18, 2009 6:08 pm

Deniz:esas kız
Murat:ağabey
Nermin:anne
Serdar:esas kızın aşkı I love you
Deniz:esas kızın en yakın arkadaşı
Serra:esas kızın arkadaşı

Arkadaşlar hikayenin daha ilk bölümünü yazdım birazdan ekleyeceğim.
evrim _manyağı
Ayın Üyesi
Ayın Üyesi
evrim _manyağı

MesajKonu: Geri: Hayatın tam ortasında   Hayatın tam ortasında EmptyC.tesi Tem. 18, 2009 6:25 pm

1.BÖLÜM:BAŞLANGIÇ
Bir sonbahar sabahıydı. Sararmış yapraklar nazlı nazlı dökülüyordu.
Başımı ağaca yaslamıştım. Uykulu bir halim vardı. Okulu düşünüyordum. Ne de olsa yarın okullar açılıyordu. Nefret ediyordum okula gitmekten. Aneminde okulumda olması hiç çekilmiyordu. Ağabeyimi saymıyorum bile Ama beni okula bağlayan tek bir şey vardı o da Serdar. Uzun boylu, kumral, gözlüklü çok yakışıklı bir çocuktu. İki senedir âşıktım ama hep platonik kalmıştım çok utangacım sanırım. Ben bunları düşünürken annemin çığlılığıyla hayallerimden gerçek dünyaya dönmüştüm. Kahvaltı hazırdı ve benim teşrif etmemi bekliyorlardı en azından ağabeyim böyle diyordu. Ağabeyimle aramız çok soğuktu beni hiçbir zaman sevmedi halada sevmiyor biliyorum. Küçükken hep bana iyi davranmasını isterdim ama okulun popüler çocuğu şımarık sporcu kimliğinden ve kendini beğenmiş tavırlarından nefret ediyordum. Artık umurumda bile değil. Kahvaltıyı fazla kaçırdığımı annemin bakışlarıyla fark ettim 1.73 boyunda normal kilolu buğday tenli sıradan bir kızdım. Anneme çaktırmadan hemen odama tüydüm ve bilgisayarın başına geçtim son ses jonas brothers dinlemeye başladım ve jb forumda dolaşmaya başladım yeni ama çok sevdiğim bir site. Saatin yedi olmasıyla anca kalkabildim. Midem çok bulanıyordu yemek yiyemedim. Kendimi yorgun hissediyordum duş aldım, yatağıma uzandım ve newmoonu okumaya başladım gerçekten nefes kesiciydi. Kitabın bitmesiyle gözlerim kapandı ve kâbuslarla dolu bir gece geçirdim ama benim için yeni bir şey değildi okullar açılırken hep böyle oluyordu. Sabah erkenden kalktım kırmızı dik yakalı bir tişört, siyah dar bir pantolon giydim saçımı aceleyle atkuyruğu yapıp aşağıya indim. Kahvaltımızı yapıp tüm aile bir marketten şans eseri kazandığımız BMWmize bindik. Çaktırmasam da ağabeyimin ne kadar hoş göründüğünü fark ettim. Okula geldiğimizde herkes çoktan doluşmuştu aman ne güzel. Ağabeyimin arabadan inmesiyle tüm bakışlar üzerimize çevrildi. Hemen onlardan ayrılıp Deniz ve Serra’nın yanına koştum onları gerçekten çok özlemiştim doyasıya sarıldık ve sohbet ettik. Tabi zilin çalmasıyla beraber sınıflara dağıldık.

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar
.: Joe_Buse :.
Admin
Admin
.: Joe_Buse :.

MesajKonu: Geri: Hayatın tam ortasında   Hayatın tam ortasında EmptyC.tesi Tem. 18, 2009 7:10 pm

Çok güzel hayatım .. Olayların gelişmesi ve gerçek hayatla bağıntısı çok güzel ..Aklına sağlık xD

jonas brothers dinlemeye başladım ve jb forumda dolaşmaya başladım yeni ama çok sevdiğim bir site.

Bu bölümede bayıldım Very Happy
https://jonasfan.yetkinforum.com
evrim _manyağı
Ayın Üyesi
Ayın Üyesi
evrim _manyağı

MesajKonu: Geri: Hayatın tam ortasında   Hayatın tam ortasında EmptyC.tesi Tem. 18, 2009 8:50 pm

teşekkür edrimm Very Happy jb yi ve sitemizi es geçmek olmazdı Smile
pisKopaT_démoN
Mod.
Mod.
pisKopaT_démoN

MesajKonu: Geri: Hayatın tam ortasında   Hayatın tam ortasında EmptyPtsi Tem. 20, 2009 1:50 pm

Joe_Buse demiş ki:
Çok güzel hayatım .. Olayların gelişmesi ve gerçek hayatla bağıntısı çok güzel ..Aklına sağlık xD

jonas brothers dinlemeye başladım ve jb forumda dolaşmaya başladım yeni ama çok sevdiğim bir site.

aynen yaa
seni yazarmı yapsak acaba... Smile Very Happy
dadLu_chaDı
Mod.
Mod.
dadLu_chaDı

MesajKonu: Geri: Hayatın tam ortasında   Hayatın tam ortasında EmptyPtsi Tem. 20, 2009 3:21 pm

ellerine sağlık...
evrim _manyağı
Ayın Üyesi
Ayın Üyesi
evrim _manyağı

MesajKonu: Geri: Hayatın tam ortasında   Hayatın tam ortasında EmptyPtsi Tem. 20, 2009 7:05 pm

teşekkür ederim arkadaşalar Very Happy
yazar derken?? anlamadım.
dadLu_chaDı
Mod.
Mod.
dadLu_chaDı

MesajKonu: Geri: Hayatın tam ortasında   Hayatın tam ortasında EmptySalı Tem. 21, 2009 8:17 am

Joe_Buse demiş ki:

katılıyorum
eSoCan..xD
JO
JO
eSoCan..xD

MesajKonu: Geri: Hayatın tam ortasında   Hayatın tam ortasında EmptyC.tesi Tem. 25, 2009 3:09 pm

ellerine sağlık canım
çok güzel...Smile

Hayatın tam ortasında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hayatın Oyunları