.: The Jonas Brothers :.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.: The Jonas Brothers :.

Jonas Brothers Turkey

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Jonas Brother Türkiye Konser Şansı

YazarMesaj
joe~bahar
Başlıyor
Başlıyor
joe~bahar

Jonas Brother Türkiye Konser Şansı Empty
MesajKonu: Jonas Brother Türkiye Konser Şansı   Jonas Brother Türkiye Konser Şansı EmptyÇarş. Kas. 25, 2009 7:15 pm

bu sayfayı www.jonasbrothers.com da buldum
http://eventful.com/performers/jonas-brothers-/P0-001-000001976-0/demand?confirmed_url=/competitions/fanschoice2009&source=codecopy anladığım kadarıyla bu sitede yıl içerisinde konserin nerelerde yapılmasını istiyorsanız orayı işaretliyorsunuz.ben oyumu türkiyel/istanbul diye ...kullandım--bütünlük olması için sizde türkiye/istanbul oalarak kullanırsanız sevinirim--
arkdaşlar ve bu site yenilendi ve nde denin şimdi arştırıyorum öğrendiğim an sizinle paylaşıcam lol!
joe~bahar
Başlıyor
Başlıyor
joe~bahar

Jonas Brother Türkiye Konser Şansı Empty
MesajKonu: Geri: Jonas Brother Türkiye Konser Şansı   Jonas Brother Türkiye Konser Şansı EmptyÇarş. Kas. 25, 2009 7:18 pm

arkadaşlar şu anda oylamanın neden yeniden başladığını bulmuş bununmaktayıım bildiğiniz gibi site JB nın türkiyeye gelmesi için iyi bir şans ama biz türk ler bu şans ı iyi kullandıkmı kullanmadık mı bunu 2010 turne listesinden öğrenicez şimdilik şunu söyleyebilrimki bu oylar dikkate alınarak 2010 turne listesi hazılanıcak benim çıkarttığım anlam bu facebook ta kendi sayfalarına baktım "Voting ends TODAY! Be sure get in your vote for the Jonas Brothers for the Billboard Fan's Choice Award competition for Best Concert of the Year!!!"" yazıyordu bunu google translate den çevirdim
""BUGÜN oylama biter! Emin Jonas Brothers Best Concert Yılın Billboard Fan's Choice Award rekabet için oylamaya olsun be!"" yazıyordu inşallah türkiyeye gelirler

Jonas Brother Türkiye Konser Şansı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» JB turkiye konseri şansı....!!!
» Jonas Brother-Pushin' Me Away Türkçe Çevirisi
» Jonas Türkiye'de...
» Frankie Jonas (Franklin Nathaniel Jonas) Hakkında
» Konser Öncesi İstekleri