.: The Jonas Brothers :.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.: The Jonas Brothers :.

Jonas Brothers Turkey

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aşk Sırları ;D

5 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Aşk Sırları ;D Empty
MesajKonu: Aşk Sırları ;D   Aşk Sırları ;D EmptySalı Ağus. 04, 2009 7:08 pm

-bir dergideki rpörtajını yazıyorum (:

-Bir kızın bana aşk mektubu yazması çok hoşuma gider (:

-kızların sürekli ne kadar şişman olduklarından bahsetmesi veya yanımdayken yemekl yemekten çekinmeleri beni ço krahatsız eder ben güzel olduklarını düşünen ve kendine güvenen kızları seviyorum.böyle kızlar herkese çekici gelir ben böyle bir kız arıyorum

- kızlar sevgililer gününde kalbimi kırmaya eğimli oluyorlar nedense...
çünki ben hep iş için şehir dışında oluyorum ve yanalrında olamıyorum....sanırım onalrda bnden intikam alıyorlar....
-bir ilişkide seni seviyorum cümlesi çok kolay söylenmemeli benve . çünkü bu cümle sadece sözcükelrden ibaret deil.aşık oldun zaman kendini çok mutlu hissedersin ve onun dünyadaki tek insan olduğunu düşünürsün eğer böyle duyguların varsa bu cümleyi kurm malısın

bu kadar arkadaşlar (:

ALINTIDIR
~Beyza_Joe~
Başlıyor
Başlıyor
~Beyza_Joe~

Aşk Sırları ;D Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Sırları ;D   Aşk Sırları ;D EmptyC.tesi Ağus. 08, 2009 11:57 am

paylaşım için saol Smile
.: Joe_Buse :.
Admin
Admin
.: Joe_Buse :.

Aşk Sırları ;D Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Sırları ;D   Aşk Sırları ;D EmptyPtsi Ağus. 10, 2009 5:48 pm

Kaynağa gerek yok .. Bunlar bilinen bilgiler Smile
https://jonasfan.yetkinforum.com
pisKopaT_démoN
Mod.
Mod.
pisKopaT_démoN

Aşk Sırları ;D Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Sırları ;D   Aşk Sırları ;D EmptyÇarş. Ağus. 12, 2009 9:09 am

paylaşım için teşşekürler....
...JoEzgi...
Admin
Admin

Aşk Sırları ;D Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Sırları ;D   Aşk Sırları ;D EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 8:31 am

-kızların sürekli ne kadar şişman olduklarından bahsetmesi veya yanımdayken yemekl yemekten çekinmeleri beni ço krahatsız eder ben güzel olduklarını düşünen ve kendine güvenen kızları seviyorum.böyle kızlar herkese çekici gelir ben böyle bir kız arıyorum

süper ya kesinlikle çok doğru düşünüyor bizde dikkat edelim ona göre davranalım lol!
https://jonasfan.yetkinforum.com
Misafir
Misafir

Aşk Sırları ;D Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Sırları ;D   Aşk Sırları ;D EmptySalı Ağus. 18, 2009 11:42 am

bencede Very Happy kişilikli insan budur işte Rolling Eyes Wink
dadLu_chaDı
Mod.
Mod.
dadLu_chaDı

Aşk Sırları ;D Empty
MesajKonu: Geri: Aşk Sırları ;D   Aşk Sırları ;D EmptyPerş. Ağus. 27, 2009 9:03 am

...JoEzgi... demiş ki:

süper ya kesinlikle çok doğru düşünüyor bizde dikkat edelim ona göre davranalım lol!
,
ama ben kendimi şişman hissetiyorum

Aşk Sırları ;D
1 sayfadaki 1 sayfası