.: The Jonas Brothers :.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.: The Jonas Brothers :.

Jonas Brothers Turkey

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Müthişş bir Aşk Hikayesi... <3 <3

5 posters
YazarMesaj
Ccc_Joe
Süper Mod.
Süper Mod.
Ccc_Joe

Müthişş bir Aşk Hikayesi... <3 <3 Empty
MesajKonu: Müthişş bir Aşk Hikayesi... <3 <3   Müthişş bir Aşk Hikayesi... <3 <3 EmptyC.tesi Ağus. 01, 2009 7:45 pm

Size çok ama çok güzel bir hikaye anlatacağım….Bu benim gözlerimle gördüğüm en güzel aşklardan biri…Ben JB’nin menajeriyim ve gördüğüm en süper aşk…

……Cause the black keys never looked so beautiful
And a perfect rainbow never seemed so dull
Oh-oh
And the lights out never had this bright a glow
And the black keys showing me a world I never know…………(Daha sonra şarkı biter)

Sahneden indiler ve kulise gittiler.Cemre’nin nasıl sahneye çıktığını merak ediyorsanız şöyle anlatayım.JB Konserinin organizatörü tanıdığıymış Very Happy ve onu kulise soktu (: Nick ondan bir şarkı söylemesini istedi.O da Black Keys’i söyledi.Öyle beğendiler ki inanamadılar.Onlarla beraber söylemesini istediler.Tabi o da kabul etti Very Happy.Kısaca böyle şimdi gelelim asıl hikayeye.Sahneden indiler ve kulise gittiler.Herkes Cemre’yi tebrik etti.Nick onu bir kenara çekip.Cemre sesin gerçekten güzel lütfen bizimle Amerika’ya gel ve beraber bazı şeyler yapalım.Şarkı,albüm artık aklına ne geliyorsa.Sonra gel gelelim aradan 1 ay geçti.Ailesiyle konuştu onlar tabiî ki ondan ayrılmak istemediler.Ancak Cemre Amerika’ya gitmek istediği için mecburen izin verdiler.Joe Cemre’yiaradı durumlar nasıl gelecek misin diye…Tabii ki dedi tabii geleceğimmm…2 gün sonra oraya gelip sni alıcaz biz gelmeden sakın bişey yapma dediler…Çok şaşırdı ama tamam dedi..2 gün sonra son model bir araba kapının önüne geldi.Kim diye bakarken bi baktı Joe’larmış.Ailesiyle tanıştırdı..Eşyalarını alıp aşağı indiler.Sonrada havaalanına gittiler.Uçak 45 dk sonra kalkacaktı.Hepimiz oturmuş bişeyler içiyorduk.Sonunda zaman geldi ve Cemre Amerika’ya gidiyordu…Gecenin bir saatinde Amerika’ya indik.Eh Cemre uyumuştu ,çocuklar onu kucaklarında taşımışlar.Sonra onu evlerine götürdüler Bay ve Bayan Jonas’la tanıştı.Sonra bu böyle 2-3 ay sürdü.Onlarda kaldı.Kendi evini tutmak istiyordu ama ne çocuklar ne de bay bayan jonas izin veriyordu.Bir gün stüdyoda kayıttan çıktılar.Çocuklar eve gideceklerdi.Cemre ise biraz gezeyim istiyordu.O yorgun haliyle Nick ona eşlik etmek istedi.Ama Joe ve Kevin eve gitti.Eh tabi bende gizlice haberdar oluyordum her şeyden.Neyse geziyorlardı.Orası senin burası benim..Sonra akşam olmuş. Nick karnının acıktığını ve bişeyler yemek istediğini söylemiş. Ve şık bir restorana gittiler. İçeri girdiklerinde onlara ayrılmış bir masa varmış. Ama Cemre’nin hiçbir şeyden haberi yoktu. Meğer Nick bunları hazırlatmış. Tüm bu Joe ile Kevin’ın eve gitmesi yemekler v.s. Sonra yemek yerken Nick Cemre’yle önemli bir konuda konuşmak istediğini söylemiş.Ve konuşma şöyle olmuş…

Nick: Sana bir şey söylemek istiyorum bu benim için çok önemli…
Cemre:Yaa sabırsızlandırmadan söyleyemez misin şunu ?? Very Happy
Nick:Ciddiyim…
Cemre:Peki..
Nick:Biliyorsun uzun zamandır beraber çalışıyoruz..
Cemre:Evet ve çok mutluyum..
Nick:Bende..Neyse konuya gelelim ne diyordum hıh uzun zamandır beraber çalışıyoruz beraber yaşıyoruz ..Çok yakınız..Ve şunu söylemek istiyorum…….(Bir süre bekler..)
Cemre:Evet…..
Nick:Cemre….Ben…Ben…Seni seviyorum…Türkiye’de ilk gördüğüm günden beri…Sana aşığım…
Cemre: (Şaşkın bir halde Nick’e bakıyordur.)Iııı…şey aslında…(O sırada telefon çalar.)..Pardon bu önemli..der ve lavaboya gider.

Arayan kim…Tabiki ben Very Happy Nerdesiniz ne yapıyorsunuz diye sordum o da anlattı.Sonra kapadık ve geri döndü.

Cemre:Çok özür dilerim açmam gerekiyordu..
Nick:Önemli değil..Ben söylemek istediklerimi söyledim ve seni dinliyorum.
Cemre:Iııı şey…Aslında ben seviyorum..Yani seviyorum..Seni…
Nick: (Anlamadığı için Cemre’ye dikkatlice bakıyordur.)
Cemre:Yaa…Bende seni seviyorum !!SansürlüKelime!! şey…

Nick gülümser ve Cemre’yi ayağa kaldırır.Dans etmeye başlarlar…Birbirlerini o kadar seviyorlardır ki….Olanları bize yani aileye dostlara açıkladıklarında herkes özelliklede Bayan Jonas çok mutlu olur…İlişkileri güzel bir şekilde sürüyordu.Bir gün Cemre’nin Türkiye’ye gitmesi gerekti, bir süreliğine..Tabi süre belirsiz olunca hem Cemre hemde Nick üzüldü..Daha sonra Cemre Türkiye’ye gitti.Birkaç ay geçti…Nick gün geçtikçe gülemiyordu…Gülmüyordu..Türkiye’deki arkadaşlarıyla konuştuğumda Cemre’de aynı durumdaydı…Bir gün Türkiye’dekiler ve ben bir organizasyon yaptık..Nick ve Cemre’yi başka bir ülkede buluşturalım dedik.Maldivler’de…Cemre’nin arkadaşları Türkiye’deki işleri hallettiler artık Cemre rahatça Amerika’ya dönebilirdi..Bizde Amerika’dan önce başka bir yerde buluşturalım dedik..Arkadaşları Cemre’yi alıp Maldivlere getirdiler.Bizde aynı şekilde Nick’i..Havaalanında aynı zamanda inmiştik.Cemre’ler karşıdan geliyorlardı.Nick’te de Cemre’de de gözlük vardı.Ve yere bakıyorlardı.Birbirimize çok yaklaştık.O anda ikiside kafasını kaldırdı…İşte o an öyle bir büyülü andı ki…İkisi de koşarak birbirlerine sarıldılar.Ama bu sarılmayı inanın hiçbir yerde göremezdiniz.Aşk dediğin böyle bir şeydi…Sarılmalarını merak ediyorsanız şöyle söyleyeyim sımsıkı birbirlerine kenetlendiler.O an hiçbir şey onları ayıramazdı.Sonra artık gitmemiz gerektiğini söyledik.Otele gittik.Herkesin çok uykusu vardı.Ancak Nick ve Cemre ayrılmak istemediler…Ve sahile indiler..
Orada ne oldu orası bilinmez ama öpüşme dışında bişey olmadı onu biliyoruz: D.Sonra Amerika’ya döndüklerinde. Hemen hiçbir şeyi düşünmeden evlendiler…Ve çok mutlulardı..Hala da mutlular….
eSoCan..xD
JO
JO
eSoCan..xD

MesajKonu: Geri: Müthişş bir Aşk Hikayesi... <3 <3   Müthişş bir Aşk Hikayesi... <3 <3 EmptyPaz Ağus. 02, 2009 6:36 pm

ellerine sağlık cnm çok güzel olmuş (:
Ccc_Joe
Süper Mod.
Süper Mod.
Ccc_Joe

MesajKonu: Geri: Müthişş bir Aşk Hikayesi... <3 <3   Müthişş bir Aşk Hikayesi... <3 <3 EmptyPtsi Ağus. 03, 2009 9:17 am

eSoCan..xD demiş ki:
ellerine sağlık cnm çok güzel olmuş (:

önmli değil cnm hep joe ile ilgili yazdk şmdide nick olsn dedm Very Happy
.: Joe_Buse :.
Admin
Admin
.: Joe_Buse :.

MesajKonu: Geri: Müthişş bir Aşk Hikayesi... <3 <3   Müthişş bir Aşk Hikayesi... <3 <3 EmptyPtsi Ağus. 03, 2009 10:58 am

İi Güzel olmuş Very Happy Bide kevli yaz Very Happy
https://jonasfan.yetkinforum.com
Ccc_Joe
Süper Mod.
Süper Mod.
Ccc_Joe

MesajKonu: Geri: Müthişş bir Aşk Hikayesi... <3 <3   Müthişş bir Aşk Hikayesi... <3 <3 EmptyPtsi Ağus. 03, 2009 11:00 am

.: Joe_Buse :. demiş ki:
İi Güzel olmuş Very Happy Bide kevli yaz Very Happy

Onu'da Cerenciiiimee yazaymmm Razz hep bizle ilgili yazdk Very Happy
JonasCrn
Admin
Admin
JonasCrn

MesajKonu: Geri: Müthişş bir Aşk Hikayesi... <3 <3   Müthişş bir Aşk Hikayesi... <3 <3 EmptyPtsi Ağus. 03, 2009 11:10 am

Süperr Bebeim Ellerine Sağlık Very Happy
https://jonasfan.yetkinforum.com/profile.forum?mode=editprofile
Ccc_Joe
Süper Mod.
Süper Mod.
Ccc_Joe

MesajKonu: Geri: Müthişş bir Aşk Hikayesi... <3 <3   Müthişş bir Aşk Hikayesi... <3 <3 EmptyPtsi Ağus. 03, 2009 11:13 am

Afiyettt olsnnn Very Happy sanada yapıcmmm Very Happy
Nessa
Başlıyor
Başlıyor
Nessa

MesajKonu: Geri: Müthişş bir Aşk Hikayesi... <3 <3   Müthişş bir Aşk Hikayesi... <3 <3 EmptySalı Ağus. 04, 2009 11:59 am

Süper canım... Ellerine sağlık... Very Happy
Ccc_Joe
Süper Mod.
Süper Mod.
Ccc_Joe

MesajKonu: Geri: Müthişş bir Aşk Hikayesi... <3 <3   Müthişş bir Aşk Hikayesi... <3 <3 EmptySalı Ağus. 04, 2009 8:33 pm

Ne demek cnmm Very Happy Doya doya okuynn Very Happy

Müthişş bir Aşk Hikayesi... <3 <3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi :(
» Acıklı Bir Aşk Hikayesi