.: The Jonas Brothers :.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.: The Jonas Brothers :.

Jonas Brothers Turkey

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Değişen Hayat-Bölüm 2-Sayfa 1

5 posters
YazarMesaj
ipek001
Süper Mod.
Süper Mod.
ipek001

Değişen Hayat-Bölüm 2-Sayfa 1 Empty
MesajKonu: Değişen Hayat-Bölüm 2-Sayfa 1   Değişen Hayat-Bölüm 2-Sayfa 1 EmptyC.tesi Tem. 25, 2009 6:18 pm

1.Bölüm => DUYURU

Ben 18 yaşında, 1.70'li boylarda ve 50'li kilolarda sıradan bir kızım.Adım İpek.Benim sevdiğim ve onun da beni sevdiğine inandığım bir sevgilim var.O gün sınıfta tahtada yazanları geçirirken kapı çaldı ve içeri birkaç kişi girdi.Tipleri veliye benzemiyordu.En başta öğretmenimizle konuştular, sonrada sınıfa duyuru yaptılar.Duyuru şöyleydi "Merhaba arkadaşlar.Biz bir yarışma hakkında size bilgi vermeye geldik.Amerika'da düzenlenecek olan şarkı yarışmasına katılabilmeniz için.Neyse size şöyle söylim Amerika bir şarkı yarışması düzenliyor ve bu yarışmaya başka ülkelerde katılabiliyor.Türkiye'de katılıyor.Bu yüzden Türkiye'den Amerika'ya gidecek olan kişiyi seçeceğiz.Ama bu sizin yaşınızda olucak.Bizler 81 ilde bir yarışma düzenlicez ve her ilin bir birincisi olucak.Bunların arasındanda bir birinci seçip Amerika'ya göndereceğiz.Yarışmaya katılmak isteyen arkadaşların ingilizcesi iyi olmalı ve iyi şarkı söylemelidir.Adana'dan 1 kişi gideceği için önce buradaki yarışmayı kazanmalısınz.Sonra da Amerika'daki yarışma için şehirler arası yarışmayı kazanmalısınız."dediler.Bu gerçekten harikaydı.Sesmi güveniyordum.Ama benden daha iyilride muhakkak vardır.Son olarak "Adana'daki yarışma için 1 hafta içerisinde başvurulması gerekiyor.İyi şanslar."deyip gittiler.Eve gidip aileme bunu anlatınca beni desteklediler.Sevgilim zaten hep benim yanımdaydı.Sonraki gün gidip kayıt yaptırdık.Şimdi otelde yarışacağım günün gelmesini bekliyordum.

Devamı 2 gün sonra...
Umarım beğenmişsinizdir.

En son ipek001 tarafından Çarş. Tem. 29, 2009 1:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
pisKopaT_démoN
Mod.
Mod.
pisKopaT_démoN

MesajKonu: Geri: Değişen Hayat-Bölüm 2-Sayfa 1   Değişen Hayat-Bölüm 2-Sayfa 1 EmptyC.tesi Tem. 25, 2009 7:30 pm

beğenmesine beğendim
devamı nerde yaa...SmileSmile
ipek001
Süper Mod.
Süper Mod.
ipek001

MesajKonu: Geri: Değişen Hayat-Bölüm 2-Sayfa 1   Değişen Hayat-Bölüm 2-Sayfa 1 EmptyC.tesi Tem. 25, 2009 8:15 pm

Devamı 2 gün sonra Very Happy Beğenmene sevindim Very Happy
pisKopaT_démoN
Mod.
Mod.
pisKopaT_démoN

MesajKonu: Geri: Değişen Hayat-Bölüm 2-Sayfa 1   Değişen Hayat-Bölüm 2-Sayfa 1 EmptyC.tesi Tem. 25, 2009 8:54 pm

ben herşeyi beğenirim canımm merak etme...Smile
ayrıca güzelki beğendim...Smile Smile
ipek001
Süper Mod.
Süper Mod.
ipek001

MesajKonu: Geri: Değişen Hayat-Bölüm 2-Sayfa 1   Değişen Hayat-Bölüm 2-Sayfa 1 EmptyPaz Tem. 26, 2009 2:31 pm

Saol canım Very Happy
ipek001
Süper Mod.
Süper Mod.
ipek001

MesajKonu: Geri: Değişen Hayat-Bölüm 2-Sayfa 1   Değişen Hayat-Bölüm 2-Sayfa 1 EmptyÇarş. Tem. 29, 2009 1:48 pm

2.Bölüm =>İlk Yarışma

Beklediğim gün gelmişti.Otelde yarışma için bir çok kişi vardı.Ama kendimden emindim.Sonunda sıra bana gelmişti.Jüriye Jonas Brothers'tan S.O.S şarkısını söyledim.Şarkıyı güzel söylediğimi tahmin ediyordum.Annem,babam,ablam ve sevgilim yanımdaydı.Bana güveniyorlardı.Ama şarkıyı söylerken beni duymadılar.En sonunda beklediğim an gelmişti.Jüri üyeleri çıkıp birinci ,ikinci ve üçüncü olan kişileri açıklayacaklardı.Şöyle dediler"Katılan herkese teşekkürler.Gerçekten çok güzel sesler vardı.Ama sadece 1 kişi seçmemiz gerekiyordu.Birinci olan kişi şehirler arası yarışmaya katılacak.Biz genede ikinci ve üçüncü olan kişileri de seçtik.Neyse lafı fazla uzatmayalım.Üçüncü olan kişi...Çağla Yenilmez(bu ben değildim,sevinmiştim)
İkinci olan kişi...Alper Sarı(bu da ben değildim,gene sevinmiştim) ve birinci olan kişi...İpek Çelebi.Birinci bizim yanımıza gelsin.Katılan herkese teşekkürler."dediler.Duyduklarıma inanamıyordum.Bendim, ben birinci olmuştum.Sevinçten ağlıyordum.Yanımdakilerin etkisi ile kendime geldim.Jürinin yanına gittik.Bizi yönlendirdiler.Şehirler arası olan yarışma 1 hafta sonra.Umarım bunu da kazanırım.Ama bundan pek umutlu değilim.
LaureNick
Admin
Admin
LaureNick

MesajKonu: Geri: Değişen Hayat-Bölüm 2-Sayfa 1   Değişen Hayat-Bölüm 2-Sayfa 1 EmptyÇarş. Tem. 29, 2009 3:26 pm

ya bu olay gerçekmi Very Happy
https://jonasfan.yetkinforum.com/
ipek001
Süper Mod.
Süper Mod.
ipek001

MesajKonu: Geri: Değişen Hayat-Bölüm 2-Sayfa 1   Değişen Hayat-Bölüm 2-Sayfa 1 EmptyPerş. Tem. 30, 2009 11:20 am

Hayır canım hepsini ben kendim düşündüm Very Happy
eSoCan..xD
JO
JO
eSoCan..xD

MesajKonu: Geri: Değişen Hayat-Bölüm 2-Sayfa 1   Değişen Hayat-Bölüm 2-Sayfa 1 EmptyPerş. Tem. 30, 2009 9:02 pm

çok beğendim cnm ellerine sağlık Smile
.: Joe_Buse :.
Admin
Admin
.: Joe_Buse :.

MesajKonu: Geri: Değişen Hayat-Bölüm 2-Sayfa 1   Değişen Hayat-Bölüm 2-Sayfa 1 EmptySalı Ağus. 04, 2009 8:18 pm

Canım çok güzelde bu dizi değil hikaye Smile
https://jonasfan.yetkinforum.com

Değişen Hayat-Bölüm 2-Sayfa 1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dizi - Çığlık - Bölüm 4 - Sayfa 2 sonu
» Bölüm Kuralı
» Bölüm Kuralı
» Bölüm Kuralı
» Bölüm Kuralı-Yeni