.: The Jonas Brothers :.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.: The Jonas Brothers :.

Jonas Brothers Turkey

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

nick joasn diabet hastalığıyla ilgili röportaj

3 posters
YazarMesaj
LaureNick
Admin
Admin
LaureNick

nick joasn diabet hastalığıyla ilgili röportaj Empty
MesajKonu: nick joasn diabet hastalığıyla ilgili röportaj   nick joasn diabet hastalığıyla ilgili röportaj EmptySalı Tem. 07, 2009 6:13 pm

LaureNick demiş ki:
Madi: Kan şekerinin yüksek veya düşük olduğunu fark edebiliyor musun?

Nick Jonas: Başlarda evet. Vahşi bir modda oluyorum ve yeteri kadar su içemiyorum. Ama şimdi sahneye çıkmadan önce kan şekerimi kontrol ediyorum,böylece Omni Pod(onun giydiği insülin taşıyan elektronik alet)’umu kullanarak bunu kontrol edebiliyorum.

Madi: Ben bir kaç tiyatro grubuyla ve korosuyla geçit törenleri için çalışıyorum ve kan şekerim çok yüksek ve çok düşük olduğu zaman çok kötü hissediyorum. Odaklanmak ve yapabileceğimin en iyisini yapmak çok zor.

Nick Jonas:Ben yoruluyorum, ama günlerimiz neşeyle dolu. Tekrar, bu kan şekerini düzenli olarak kontrol etmek ve idare etmekle alakalı bir soru.

Madi:Ailen diabet teşhisinle idare edebiliyor mu?

Nick Jonas:En başlarda bu bizim için gerçekten zordu çünkü bunun bizim günlük hayatımızı nasıl etkileyeceğini bilmiyorduk. Hatta doktoruma ölür müyüm düye sordum. Çok şükür biz iyi bir tıbbi bakım gördük ve diabetle nasıl idare edebileceğimizi öğrendik.

Madi:Teşhis konulmadan önce sende diabet olduğundan şüphelenmişler miydi?

Nick Jonas:Hayır, neler olduğunu anlamadık. Ama basit bir kan testi bize tüm cevabı açıkladı.

Madi:Ailende diabet hastası varmı?

Nick Jonas:Ailemde şu ana kadar kimseye diabet tanısı konulmadı.

Madi:Ailende tanı konmasından korkan başka bireyler varmı?

Nick Jonas:Kimsede hiç bir zaman olmamasını dilerim.

Madi:Senin şu ana kadarli en korkutucu diabet anın hangisiydi? En komik?Benim sana anlatabileceğim gerçekten komik çok fazla hikayem var.

Nick Jonas:En korkuncu kilo kaybıydı. Çok çabuk 15 pound kaybettim. Annem bir savaş tutuklusu gibi gözüktüğümü söylemişti.

Madi:Hiç Diyabetle Savaş Yürüyüşü yada Şekersiz Haftasonu Çekilmesi gibi olaylara ve kamplara katılmayı kararlaştırdın mı? Eminim bir çok diabet hastası çocuk senden ilham alır ve seninle tanışmaktan çok mutlu olur. Biliyorum bende olurdum.

Nick Jonas: Planlarım arasında zaman olur tabikide seve seve. Içinde yaşayabildiğin koşulu paylaşmak önemlidir . Korkacak hiç bir şey yok ve bu durum seni arkadaşlarınla ve ailenle daha yakın yapıyor.

Madi:Hiç diabet hastalığıyla ilgili bir şarkı yazmayı düşündün mü? Seninle birlikte bunun için çalışmayı çok isterim.

Nick Jonas:Yeni albümümüzde‘’ A Little Bit Longer’’ adlı şarkı tamamen benim diabetimle ilgili. Fakat şarkı sözleri hayattaki bütün zor durumları değerlendiriyor.

Madi:Benim 6,5 yıldır 1. türden diabetim var. Insülin pompası kullanıyorum ve günde 10-12 defa kan şekerimi kontrol ediyorum. Benim sana olan en iyi tavsiyem, ve tüm diabet hastalarına : Diabetinizi kontrol edin. Onun sizi kontrol etmesine izin vermeyin!
Eğer diabetimizle iyi şekilde ilgilenirsek, hayatımızdaki aktiviteleri sınırlandırmamız ve değiştirmemiz gerekmez. Hayatını dolu dolu yaşa ve diabet olmanın hayatınızda pozitif olduğunu düşündürecek bir yol bulun. Böylece uzun vadeyi daha da kolaylaştıracaktır.

Smile
https://jonasfan.yetkinforum.com/
JonasCrn
Admin
Admin
JonasCrn

MesajKonu: Geri: nick joasn diabet hastalığıyla ilgili röportaj   nick joasn diabet hastalığıyla ilgili röportaj EmptySalı Tem. 07, 2009 6:33 pm

Sağol İmran'cım Fakat Yazı Görünmüyor Tam Zar Zor Okudum :/
https://jonasfan.yetkinforum.com/profile.forum?mode=editprofile
Jo£~K!t@
Süper Mod.
Süper Mod.
Jo£~K!t@

MesajKonu: Geri: nick joasn diabet hastalığıyla ilgili röportaj   nick joasn diabet hastalığıyla ilgili röportaj EmptyC.tesi Tem. 18, 2009 1:14 pm

Saol İmran^cım

nick joasn diabet hastalığıyla ilgili röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nick'ten Yeni Albüm....
» JB röportaj (billboard dergisi)
» Nick&Miley
» Nick Jonas Vikipedi
» Nick Jonas Resimler