.: The Jonas Brothers :.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.: The Jonas Brothers :.

Jonas Brothers Turkey

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bir kış günü...

5 posters
YazarMesaj
pisKopaT_démoN
Mod.
Mod.
pisKopaT_démoN

Bir kış günü... Empty
MesajKonu: Bir kış günü...   Bir kış günü... EmptyPtsi Tem. 20, 2009 5:42 pm

Yine bir kış günü...Hava çok yağmurluydu ve benim bir an önce okula gitmem lazımdı.Evden çıkmıştım ve yolda yürüyordum.Birden kendimi yerde buldum ve ayıldığımda başımda Joe Jonas vardı başta rüya gördüğümü zannetmiştim ama gerçekmişş Joe Jonas başımdaydı.Noldu bana dedim ve Joe yolda yürürken ben sana çarptım Very Happy dedi.Ayağa kalktığımda başım kanıyordu Joe hemen bi hastaneye gidelim dedi bende gerek yok ben giderim dedim ama laf dinletemedim.Hastaneye geldik başıma dikiş attılar hastaneden çıktığımıştık.Joe yanıma geldi ''çok özür dilerim gerçekten istemeden oldu'' dedi.Bende ''önemli değil asıl benim suçum yolun ortasından gidiyordum'' dedim.Joe ''her neyse sana kendimi nasıl affettire bilirim'' dedi.Ben sadece okula yetişmem lazım dedim.Oda o zaman ben seni okula bırakayım dedi.Zahmet olmasın sakın dedim Very Happy.O kesinlikle hayır dedi...

Okula gelmiştik arabadan indiğimde herkezin gözü benim üstümdeydi sonra Joe arabadan indi yanıma gelip benden özrü diledi.Sonra bana dönüp...
Şey... ismini öğrene bilirmiyim.Bende tabikide adım Seda neyse benim derse yetişmem lazım kendine iyi bak dedim.Ve eve gittiğimde sevinçten havalara uçucaktım kendi kendime bir daha onu nasıl görebilirim diye düşünüyordum.

Eğer Beğenirseniz Devamınıda Getiricem...!!
.: Joe_Buse :.
Admin
Admin
.: Joe_Buse :.

Bir kış günü... Empty
MesajKonu: Geri: Bir kış günü...   Bir kış günü... EmptyPtsi Tem. 20, 2009 6:08 pm

Gelsin devamı ya Very Happy

Joe da her rolü oynuyo Very Happy

Rahat bırakın cocuğu Very Happy
https://jonasfan.yetkinforum.com
pisKopaT_démoN
Mod.
Mod.
pisKopaT_démoN

Bir kış günü... Empty
MesajKonu: Geri: Bir kış günü...   Bir kış günü... EmptyPtsi Tem. 20, 2009 6:11 pm

napalım o bizim hayal kahramanımız I love you Smile
beğenmene sevindim canım...
ipek001
Süper Mod.
Süper Mod.
ipek001

Bir kış günü... Empty
MesajKonu: Geri: Bir kış günü...   Bir kış günü... EmptyPtsi Tem. 20, 2009 7:55 pm

Eeeeet Very Happy kesinlikle devamını istiyorum Very Happy Lütfen..Lütfen..Lütfen Very Happy
dadLu_chaDı
Mod.
Mod.
dadLu_chaDı

Bir kış günü... Empty
MesajKonu: Geri: Bir kış günü...   Bir kış günü... EmptySalı Tem. 21, 2009 8:03 am

ee herkezdevamını yaz dedi bende devamını yaz diyim bari Very Happy
eSoCan..xD
JO
JO
eSoCan..xD

Bir kış günü... Empty
MesajKonu: Geri: Bir kış günü...   Bir kış günü... EmptyC.tesi Tem. 25, 2009 3:10 pm

ellerine sağlık seda^m
devamını bekliyorum...Smile

Bir kış günü...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir kış günü (2)